Sex zoznamky

Čo si predstaviť pod sex zoznamkami?

Zoznamky na sex sú vhodné pre užívateľov, ktorí hľadajú uspokojenie sexuálnych potrieb s rôznymi partnermi, ktorí by zdieľali ich spoločné sexuálne a tie najtajnejšie túžby. Práve preto, vám tieto sex zoznamky poskytujú možnosť úprimného vyjadrenia a v podstate otvorenia o vašich sexuálnych túžbach priamo na vašom profile. Môžete vo svojom profile zverejniť informácie o tom, akého presne partnera na nezáväzný milenecký pomer hľadáte. Na týchto zoznamkách sprostredkujúcich rýchle zoznámenie na sex si môžete na svojom profile zverejniť aj svoje sexy fotografie, v súkromných správach s užívateľmi komunikovať o nemravnostiach a dohodnúť si osobné stretnutie. Samozrejme pokiaľ o osobné stretnutie nestojíte, môžete komunikáciu viesť na úrovni výmeny fotografií a správ pre vaše uspokojenie.

Ako je to s registráciou na sex zoznamkách?

Sex zoznamky dostupné na internete sa v tomto líšia. Sú dostupné bezplatné zoznamky, ale taktiež aj zoznamky, kde za registráciu zaplatíte. Výhodou zoznamiek na sex s platenou registráciou je to, že vaše súkromné údaje sú istým spôsobom chránené. Pri zoznamkách s platenou registráciou sa teda dostanú len užívatelia, ktorí sú tento poplatok ochotní zaplatiť. To znamená, že vaše informácie nie sú voľne prístupné na internete. Čo sa o zoznamkách s bezplatnou registráciou povedať nedá. Samozrejme si môžete filtrovať, ktoré informácie chcete, aby boli ľuďom prístupné. No pokiaľ si želáte určitú anonymitu, je vhodné vybrať si zoznamku, kde sa vyžaduje menší registračný poplatok.

Sú sex zoznamky zadarmo?

Sex zoznamky sa veľmi nelíšia od tých klasických. S ľahkosťou preto nájdete platené a aj bezplatné sex zoznamky. Je na vás, pre ktoré sa rozhodnete. No každý by si pred zaregistrovaním mal zvážiť pre a proti. Na bezplatných zoznamkách sa avšak jednoducho môžete stretnúť s podvodníkmi, falošnými profilmi a inzerátmi. Preto konajte na bezplatných zoznamkách rozvážne a obozretne, pokiaľ sa nechcete stať obeťou podvodu či pobavenia. Avšak niektoré zoznamky sa len vyhasujú ako bezplatné, no v skutočnosti nemusia byť. Môžu si vyžadovať poplatky za rôzne doplnkové funkcie či prístupy. Porovnávač zoznamiek lovino.sk vám preto poskytuje informácie o jednotlivých zoznamkách a potvrdí, či sú naozaj zadarmo alebo nie.

Pravidlá a funkcie sex zoznamiek

Na sex zoznamkách si po vytvorení profilu a vyplnení dotazníku o vašich požiadavkách môžete vymienať správy s užívateľmi. Mnoho zoznamiek už dnes ponúka funkciu rýchleho prezerania profilov na základe idey “páči sa mi, nepáči sa mi”, čo vám urýchli čas pri hľadaní partnera na milenecký pomer či známosti na jednu noc. Po prejdení inzerátov, či vymenení správ sa môžete dohodnúť na osobnom stretnutí a zažiť nezáväzný sex s mužami či ženami zo svojho okolia. Regionálne vyhľadávanie - vyhľadávanie na základe lokality ponúka väčšina zoznamiek a je to funkcia, ktorá sa užívateľo veľmi osvedčila. Platené zoznamky ponúkajú tzv. Prémiové funkcie ako napríklad topovanie a zvýraznenie svojho profilu, či mnohé iné. Používanie každej jednej zoznamky podlieha určitým pravidlám a to najmä vhodným správaním sa na internete, poskytovaním pravdivých informácií o sebe. Čo sa týka fotografií, každý používateľ môže zverejniť fotografie erotického charakteru, ktoré by však nemali presiahnuť za hranicu a vzbudzovať dojem šírenia pornografie.Ďaľšou podmienkou pre registráciu na sex zoznamke je minimálny vek užívateľa a to 18 rokov.

S akými užívateľmi sa môžete na sex zoznamkách stretnúť?

Už z názvu môžete predpokladať, že sex zoznamky združujú užívateľov, ktorí majú záujem o milenecký pomer a nezáväzný sex. Avšak stále sa nájdu ľuďia, ktorí majú špecifické kritériá na svojho sexuálneho partnera alebo nezvyčajné túžby. Na zoznamkách sprostredkujúcich zoznámenie sexuálneho charakteru preto nájdete najmä užívateľov, ktorí nevyhľadávajú vážny vzťah, ale uspokojenie. Osoby, ktoré vás zaujmú môžete kontaktovať a zistiť, či máte vzájomné požiadavky alebo nie. V prípade, ak vám nejaký užívateľ píše pre vás nevhodné či otravné správy, máte možnosť ho zablokovať a náhlasiť. Veď predsa komunikujete s tým, kým chcete a je len na vás komu dovolíte vstúpiť do vášho intímneho súkromnia.

4.7 / 5.0
Zoznamka laskavokoli.com je skvelým prostriedkom pre internetové zoznámenie a zoznamka, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich flirtovanie, vzrušujúcu komunikáciu či spríjemnenie dlhých večerov prehodením správ. Je určená pre ženy a mužov rôzneho veku a neodsudzuje ľudí s homosexuálnou a samozrejme ani s heterosexuálnou orientáciou. Poskytuje vám dostatočné spektrum funkcií, ktoré vám dopomôžu pri hľadaní práve toho, po kom túžite!
 • Možnosť vidieť momentálne prihlásených užívateľov
 • Návrhy užívateľov v blízkosti vašej lokality
 • Možnosť nadviazania nezáväzného vzťahu a flirtu
Pomer mužov a žien
90 %  10 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
30000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Laskavokoli.com
4.8 / 5.0
Zoznamka miestnyflirt.com je vhodným virtuálnym priestorom pre zoznámenie sa. Na tejto zoznamke nájdete najmä užívateľov, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo sex. Je otvorená ľuďom akejkoľvek sexuálnej orientácie a všetkým vekovým skupinám. Pokiaľ hľadáte v živote trochu vzrušenia, komunikácie s erotickým podtónom alebo flirt, je stvorená ako pre Vás! Svojou bezplatnou registráciou a mnohými funkciami dopomôže každému z vás k nájdeniu si novej známosti.
 • Regionálne vyhľadávanie - podľa vami zvolenej lokality
 • Možnosť vidieť, kto je práve prihlásení - komunikácia v reálnom čase
 • Šanca nájsť si známosť na flirtovanie alebo nezáväzný vzťah
Pomer mužov a žien
40 %  60 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
50000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Miestny flirt
Sex zoznamka erotickekontakty.com je zameraná na sprostredkovanie komunikácie medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú milenecký pomer alebo komunikáciu pre osobné potešenie. Zoznamka disponuje nespočetným množstvom užívateľov, čo o nej prezrádza, že je veľmi vyhľadávanou zoznamkou spomedzi radu sex zoznamiek. Pokiaľ hľadáte iskru v živote, sexuálneho partnera alebo len nevinný flirt či vzrušujúcu komunikáciu, táto online zoznamka vám poskytne všetky prostriedky k tomu, aby ste našli to, čo hľadáte.
 • Vyše milióna užívateľov
 • Môžete si prezerať erotické fotky
 • Bezplatné pokročilé vyhľadávanie
Pomer mužov a žien
55 %  45 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1000000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Eroticke kontakty
4.3 / 5.0
Hľadáte milenecký vzťah? Je tu pre vás zoznamka flirtrande.com, ktorá vám v tom rada pomôže! Je to najväčšia česká erotická zoznamka, ktorej užívatelia vyhľadávajú erotické radovánky. Pokiaľ si chcete užiť, prehodiť pár nemravných slov, táto zoznamka je tým správnym miestom pre vaše zoznámenie.
 • Desiatky tisíc aktívnych užívateľov denne
 • Neobmedzená komunikácia
 • Ženy doživotný VIP účet zadarmo
Pomer mužov a žien
43 %  57 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1100000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Flirt Rande
4.2 / 5.0
Partner na úrovni patrí k online zoznamkám, ktorá združuje ľudí rôzneho veku a ktorí hľadajú vážne a seriózne vzťahy, partnera na celý život alebo inak - vašu chýbajúcu polovičku. Vďaka vyváženému pomeru žien a mužov, je ideálnou zoznamkou pre ľudí hľadajúcich vážny vzťah. Je bezpečnou a veľmi vyhľadávanou zoznamkou pre náročných, pretože si overuje profily a je zameraná na sprostredkovanie zoznámenia užívateľov s vyšším vzdelaním. Ide teda najmä o ľudí, ktorí doteraz kládli vysoký dôraz na kariérny rast a zaregistrovali sa na túto zoznamku s myšlienkou, že už je konečne ten čas na nájdenie si partnera.
 • Nezadaní užívatelia s vyšším vzdelaním
 • Ponúkanie partnerov podľa Vami zvoleného mesta
 • Matchmaking - vedecká metóda na nájdenie kompatibilného partnera práve pre Vás
Pomer mužov a žien
52 %  48 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
450000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Partner na úrovni
4.4 / 5.0
Elitdate.com sa prezentuje ako zoznamka, ktorá je pre náročných užívateľov hľadajúcich spriaznenú dušu a chýbajúcu polovičku. Pokiaľ patríte medzi blúdivé duše a chcete si už konečne nájsť niekoho, kto bude stáť po vašom boku, táto zoznamka vám ponúka tisíce úžasných možností zoznámenia sa. Dopomôže vám aj rozličnými funkciami, ktoré na iných internetových zoznamkách nájdete len zriedka.
 • Inteligentný návrh partnerov
 • Voliteľné Premium členstvo
 • Vyvážený pomer mužov a žien
Pomer mužov a žien
49 %  51 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Elitedate
4.5 / 5.0
Internetový zoznamovací portál tajneflirty.com je tu pre každého, kto hľadá malý únik z reality. Je určená predovšetkým pre dospelých užívateľov, pretože je zameraná na zoznamovanie ľudí, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo milenca. Je otvorená každému, kto potrebuje v živote zastaviť a myslieť na niečo iné než na každodenné starosti. Svojimi bezplatnými funkciami vám v tom táto zoznamka dopomôže presne k tomu, k čomu potrebujete. Preto sa nehanbite, odložte predsudky bokom a vyskúšajte si to na vlastnej koži!
 • Nie ste viazaný žiadnym plateným členstvom
 • K dispozícii tisíce profilov
 • Možnosť nájdenia si mileneckého pomeru
Pomer mužov a žien
60 %  40 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Tajné Flirty

Kde sa zaručene zoznámite?

Užívatelia najčastejšie odporúčajú

Laskavokoli.com
Laskavokoli.com

Zoznamka laskavokoli.com je skvelým prostriedkom pre internetové zoznámenie a zoznamka, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich flirtovanie, vzrušujúcu komunikáciu či...

Miestny flirt
Miestny flirt

Zoznamka miestnyflirt.com je vhodným virtuálnym priestorom pre zoznámenie sa. Na tejto zoznamke nájdete najmä užívateľov, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt...

Eroticke kontakty
Eroticke kontakty

Sex zoznamka erotickekontakty.com je zameraná na sprostredkovanie komunikácie medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú milenecký pomer alebo komunikáciu pre osobné potešenie...

Flirt Rande
Flirt Rande

Hľadáte milenecký vzťah? Je tu pre vás zoznamka flirtrande.com, ktorá vám v tom rada pomôže! Je to najväčšia česká erotická zoznamka, ktorej užívatelia...

Partner na úrovni
Partner na úrovni

Partner na úrovni patrí k online zoznamkám, ktorá združuje ľudí rôzneho veku a ktorí hľadajú vážne a seriózne vzťahy, partnera na celý život alebo inak - vašu...

Elitedate
Elitedate

Elitdate.com sa prezentuje ako zoznamka, ktorá je pre náročných užívateľov hľadajúcich spriaznenú dušu a chýbajúcu polovičku. Pokiaľ patríte medzi blúdivé duše a...

Tajné Flirty
Tajné Flirty

Internetový zoznamovací portál tajneflirty.com je tu pre každého, kto hľadá malý únik z reality. Je určená predovšetkým pre dospelých užívateľov, pretože je...