Partner na úrovni - recenzie, skusenosti

Pomer mužov a žien  % 52  % 48
Ideálne pre Slobodných
Počet užívateľov a vek 450000 / 23

Rýchle zhrnutie

Partner na úrovni patrí k online zoznamkám, ktorá združuje ľudí rôzneho veku a ktorí hľadajú vážne a seriózne vzťahy, partnera na celý život alebo inak - vašu chýbajúcu polovičku. Vďaka vyváženému pomeru žien a mužov, je ideálnou zoznamkou pre ľudí hľadajúcich vážny vzťah. Je bezpečnou a veľmi vyhľadávanou zoznamkou pre náročných, pretože si overuje profily a je zameraná na sprostredkovanie zoznámenia užívateľov s vyšším vzdelaním. Ide teda najmä o ľudí, ktorí doteraz kládli vysoký dôraz na kariérny rast a zaregistrovali sa na túto zoznamku s myšlienkou, že už je konečne ten čas na nájdenie si partnera.

Nechaj si odporučiť najvhodnejšie zoznamku

Naše recenzie

Typ zoznamovaniaVážne zoznámenie
Cena členstva od9.32€
Automatické predĺženie členstvaÁno
Výhody prémium členstva
  • Neobmedzená komunikácia
  • Prezeranie fotografií používateľov
  • Prehľad o návštevách profilov
  • Potvrdenie o prečítaných správach
Vedecká metóda zoznamovaniaÁno
Manuálne schvaľovanie profilovÁno
Verejné profilyNie
Počet užívateľov450000
Ideálne preSlobodných
Mobilná aplikáciaÁno
Zákaznícka podporaÁno

Internetová zoznamka Partner na úrovni je bezpečným internetovým prostredím, ktoré ponúka zoznamovanie pre tých najnáročnejších. Je to pomerne známa zoznamka a svoje meno si budovala dlhé roky. Vďaka tomu získala mienku tej najbezpečnejšej zoznamky na trhu. Prevádzkovatelia tejto zoznamky manuálne overujú každý jeden profil, čo je zárukou, že s falošnými profilmi sa tu takmer nestretnete. Užívatelia na tejto zoznamke sú ľudia, väčšinou s vyšším vzdelaním ako aj zamestnaní ľudia, ktorí hľadajú serózny vzťah a možno aj celoživotného partnera. K dôveryhodnosti tejto zoznamky prispieva aj to, že je tu možné a pravdupovediac dosť dôležité zakúpiť si platené členstvo. S plateným členstvom máte možnosť neobmedzenej komunikácie, navrhne vám vhodných partnerov z okolia, poskytne vám prehľad o návštevách profilu a disponuje aj funkciou “ Čo keď náhodou” a výnimočným matchmakingom. Matchmaking je určitá metóda vyhľadávania partnera na základe osobnostného dotazníku, ktorý ste povinný vyplniť. Zoznamka vygeneruje partnerov, ktorí sú s vami kompatibilní a čo najvhodnejší pre vás. Pokiaľ sa vám výsledky budú zdať nedostatočné alebo si nebudete spomedzi vygenerovaných potenciálnych partnerov vybrať, je tu pre vás funkcia “Čo keď náhodou”, ktorá je charakteristická tým, že ponúka partnerov, ktorí nemajú jedno vami zvolené kritérium, ale sú s vami stále dostatočne kompatibilní. Ak hľadáte svoju lásku a myslíte to úplne vážne, partnernaurovni.sk je pre Vás tou ideálnou zoznamkou.

Užívateľská základňa

Počet užívateľov450000
Vekové skupiny23+
Partnerský vzťahSlobodných
Typ zoznamovaniaVážne zoznámenie
4.2 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Petra Kováčová
Partner na úrovni logo Vyskúšať

Ten, kto túži po dlhodobom, vážnom a vyrovnanom vzťahu, bude nadmieru spokojný s touto zoznamkou. Zoznamka si nielen že svojich užívateľov starostlivo preberá, ale v prípade hocijakých nejasností vám vždy pomôže a poradí v sekcii zákazníckeho servisu. Síce VIP členstvo na zoznamke je platené, poskytuje vám mnoho výhod, funkcií a najmä bezpečného prostredia. Svojimi funkciami, vám táto zoznamka vie s vysokými šancami dopomôcť k nájdeniu si toho správneho partnera. Pokiaľ ste pozorný a svoj osobnostný dotazník vyplníte v kľude a poctivo, Vaše šance k spoznaniu svojej chýbajúcej polovičky sa výrazne zvýšia. Na svoje si tú prídu naozaj aj tí najnáročnejší, veď je predsa dôležité, aby so ste so svojim partnerom videli svet rovnakými očami.

Pomer mužov a žien
52 %  48 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
450000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Partner na úrovni