Elitedate - recenzie, skusenosti

Pomer mužov a žien  % 49  % 51
Ideálne pre Slobodných
Počet užívateľov a vek 150000 / 23
Dávid Hľadá flirt a zábavu
Dávid hľadá flirt a zábavu
Emma Hľadá nezáväzný flirt
Emma hľadá nezáväzný flirt

Rýchle zhrnutie

Elitdate.com sa prezentuje ako zoznamka, ktorá je pre náročných užívateľov hľadajúcich spriaznenú dušu a chýbajúcu polovičku. Pokiaľ patríte medzi blúdivé duše a chcete si už konečne nájsť niekoho, kto bude stáť po vašom boku, táto zoznamka vám ponúka tisíce úžasných možností zoznámenia sa. Dopomôže vám aj rozličnými funkciami, ktoré na iných internetových zoznamkách nájdete len zriedka.
Nechaj si odporučiť najvhodnejšie zoznamku

Naše recenzie

Typ zoznamovaniaVážny dlhodobý vzťah
Cena členstva od6.00€
Automatické predĺženie členstvaÁno
Výhody prémium členstva
  • Čítanie a odosielanie správ
  • Možnosť vidieť, kto má o Vás záujem
  • Zreteľne viditeľné fotografie
  • Inteligentné návrhy partnerov
Vedecká metóda zoznamovaniaÁno
Manuálne schvaľovanie profilovÁno
Verejné profilyNie
Počet užívateľov150000
Ideálne preSlobodných
Mobilná aplikáciaÁno
Zákaznícka podporaÁno
Táto online zoznamka je tu pre ľudí, ktorí hľadajú dlhodobého partnera, spriaznenú dušu alebo niekoho, kto im bude spríjemňovať všedné dni svojou prítomnosťou. Je otvorená všetkým vekovým kategóriám - veď láska predsa nemá hraníc.Zoznamka elitedate.com je pre náročných, ktorí to myslia so zoznamovaním vážne. Svedčí o tom aj platené členstvo tejto zoznamky, ktoré zahŕňa mnoho funkcií, čo sa o bezplatnom členstve povedať veľmi nedá. Aj keď je síce platenou zoznamkou, patrí medzi tie najlacnejšie. Takto sa zoznamka vyhýba podvodníkom a ľuďom, ktorí sa na zoznamku zaregistrujú len pre pobavenie. Vďaka tomu, je táto zoznamka bezpečnou a dôveryhodnou, o čom svedčia aj skúsenosti jej používateľov. Platené členstvo vám ponúka nielen vyššiu mieru ochrany, ale aj mnoho benefitov. Jedným z nich je inteligentný návrh partnerov, kde vám zoznamka na základe psychologického testu vygeneruje užívateľov, ktorí by k vám boli vhodný. Je to cesta ako si nájsť partnera, s ktorým by ste si v budúcnosti a vlastne po celý život rozumeli. Ďaľšou zaujímavou funkciou je prepojenie vášho profilu s Facebookom, čo svojim spôsobom takisto zvýši šance, že si vás niekto všimne. A pokiaľ ste zvedaví, či ste niekoho zaujali, je tu pre vás funkcia “Mali o mňa záujem”, kde môžete presne vidieť profily užívateľov, ktorých ste očarili.

Užívateľská základňa

Počet užívateľov150000
Vekové skupiny23+
Partnerský vzťahSlobodných
Typ zoznamovaniaVážny dlhodobý vzťah
4.4 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Petra Kováčová
Elitedate logo Vyskúšať
Elitedate je miestom, kde sa stretávajú ľudia rôzneho veku, aby našli jedno - pravú lásku. Vďaka vyváženému pomeru mužov a žien, je tu veľká šanca nájsť si tu dlhodobého ba aj celoživotného partnera. Na tejto zoznamke sa môžete cítiť úplne bezpečne a nemusíte sa obávať žiadnych výstrelkov. Elitedate.com si dáva záležať na bezpečnosti svojej webstránky a zaujíma sa o svojich užívateľov. Svojim užívateľom ponúka nielen priestor na zoznámenie, ale aj rôzne tipy a rady na zoznámenie, čo vnímam ako veľké plus. Disponuje mnohými nadštandardnými funkciami, ktoré na iných zoznamkách nájdete za oveľa vyšší členský poplatok, ak ich vôbec nájdete. Preto ak to so zoznamovaním myslíte vážne, táto zoznamka je stvorená ako pre Vás!
Pomer mužov a žien
49 %  51 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Elitedate