Erotické zoznamky

Čo je to erotická zoznamka?

Erotické zoznamky sú si veľmi podobné so sex zoznamkami. Umožňujú vkladať vám inzeráty s erotickým obsahom a takisto aj fotografie erotického podtónu. Účelom erotických zoznamiek je zoznámiť ľudí, ktorí vyhľadávajú uspokojenie, nezáväzný sex či výmenu erotických správ. Erotické zoznamky sú zväčša spoplatnené a to najmä kvôli udržaniu si bezpečnosti a anonymity na internete. Členstvo erotických zoznamiek vám však ponúka rôzne prémiové funkcie. Na erotických zoznamkách spravidla nenájdete užívateľov, ktorí vyhľadávajú vážny vzťah. Erotické zoznámenie prostredníctvom zoznamky, je v dnešnej dobe veľmi vyhľadávané a obľúbené. Je to jednoduchá cesta k nájdeniu si sexuálnej známosti z pohodlia domova. Pokiaľ vo svojom profile detailne popíšete čo od partnera očakávate, môže byť toto zoznamovanie rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Je nutné sa na erotických zoznamkách registrovať?

Na mnohých erotických zoznamkách je registrácia nutná a bez nej sa nedostanete do databázy užívateľov zoznamky. Je to zriadené najmä z bezpečnostného hľadiska a ochrany užívateľov zoznamky. Avšak na niektoré sa v skutočnosti nemusíte registrovať. Na zoznamkách bez registrácie to funguje na báze inzerátov, vložíte inzerát a čakáte na odpoveď. Práve preto sú zoznamky, kde je registrácia povinná, lepšie a efektívnejšie. Keď si založíte svoj profil, máte možnosť kedykoľvek svoje informácie o sebe aktualizovať, vymazať a obmieňať zverejnené fotografie za novšie. Komunikácia je omnoho jednoduhšia a rýchlejšia a hlavne môžete kontaktovať hocikoho, kto vám padne do oka a nemusíte čakať neurčitý čas na odozvu na váš inzerát.

Sú erotické zoznamky zadarmo?

Tak ako pri iných typoch zoznamiek, tak aj pri erotických si môžete vybrať spomedzi bezplatných či spoplatnených zoznamiek. Pred zaregistrovaním si treba jasne stanoviť čo od zoznamky očakávate. Bezplatných erotických zoznamiek je vo všeobecnosti menej, no pár sa ich nájde. Pri týchto zoznamkách je síce výhodou ušetrenie peňazí, no treba si byť vedomý, že na bezplatných zoznamkách nie ste vy a ani vaše osobné údaje dostatočne chránený. S vysokou pravdepodobnosťou sa môže stať, že na bezplatných erotických zoznamkách stretnete podvodníkov, nereálne profily alebo aj neaktívne profily. Pokiaľ si vážite svoje súkromie, zvoľte radšej zoznamku spoplatnenú, ktorá vás nielen ochráni pred rôznymi druhmi internetových útokov ale vám ponúkne aj rozličné funkcie, ktoré by ste na bezplatnej zoznamke ťažko našli.

Pravidlá erotických zoznamiek

Ako prvým kritériom pri vytvorení si profilu na erotickej zoznamke je vek. Žiadny užívateľ nesmie byť mladší ako 18 rokov. S registráciou a potvrdením veku často súhlasíte s obchodnými podmienkami a taktiež to znamená aj to, že ste zodpovedný sám za seba. Veď ste to práve vy, kto rozhoduje o tom, čo publikuje, komu čo pošle a aké informácie o sebe zverejní. Informácie o vás však musia byť pravdivé, nakoľko najmä spoplatnené zoznamky si overuju svojich užívateľov. Každý zoznamvací portál má svoje pravidlá, no jedno majú spoločné - etické správanie sa na internete. Pokiaľ sa budete na stránkach zoznamky správať nevhodne, prevádzkovatelia vás kľudne môžu zo zoznamovacieho portálu vylúčiť. Je preto dôležité dodržiavať pravidlá a správať sa tak, ako by ste chceli aby sa ostatní správali ku vám.

Aký typ užívateľov nájdete na erotických zoznamkách?

Na erotických zoznamkách stretnete ľudí, ktorí hľadajú milostné pobavenie, nezáväzný sex, výmenu fotografií a vzrušujúcich správ. Každý užívateľ vyhľadáva niečo iné, veď sme ľudia a sme rôzni. No s určitosťou je možné nájsť niekoho, kto má také isté erotické túžby, ako vy.
4.8 / 5.0
Zoznamka miestnyflirt.com je vhodným virtuálnym priestorom pre zoznámenie sa. Na tejto zoznamke nájdete najmä užívateľov, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo sex. Je otvorená ľuďom akejkoľvek sexuálnej orientácie a všetkým vekovým skupinám. Pokiaľ hľadáte v živote trochu vzrušenia, komunikácie s erotickým podtónom alebo flirt, je stvorená ako pre Vás! Svojou bezplatnou registráciou a mnohými funkciami dopomôže každému z vás k nájdeniu si novej známosti.
 • Regionálne vyhľadávanie - podľa vami zvolenej lokality
 • Možnosť vidieť, kto je práve prihlásení - komunikácia v reálnom čase
 • Šanca nájsť si známosť na flirtovanie alebo nezáväzný vzťah
Pomer mužov a žien
40 %  60 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
50000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Miestny flirt
4.7 / 5.0
Zoznamka laskavokoli.com je skvelým prostriedkom pre internetové zoznámenie a zoznamka, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich flirtovanie, vzrušujúcu komunikáciu či spríjemnenie dlhých večerov prehodením správ. Je určená pre ženy a mužov rôzneho veku a neodsudzuje ľudí s homosexuálnou a samozrejme ani s heterosexuálnou orientáciou. Poskytuje vám dostatočné spektrum funkcií, ktoré vám dopomôžu pri hľadaní práve toho, po kom túžite!
 • Možnosť vidieť momentálne prihlásených užívateľov
 • Návrhy užívateľov v blízkosti vašej lokality
 • Možnosť nadviazania nezáväzného vzťahu a flirtu
Pomer mužov a žien
90 %  10 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
30000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Laskavokoli.com
4.3 / 5.0
Hľadáte milenecký vzťah? Je tu pre vás zoznamka flirtrande.com, ktorá vám v tom rada pomôže! Je to najväčšia česká erotická zoznamka, ktorej užívatelia vyhľadávajú erotické radovánky. Pokiaľ si chcete užiť, prehodiť pár nemravných slov, táto zoznamka je tým správnym miestom pre vaše zoznámenie.
 • Desiatky tisíc aktívnych užívateľov denne
 • Neobmedzená komunikácia
 • Ženy doživotný VIP účet zadarmo
Pomer mužov a žien
43 %  57 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1100000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Flirt Rande
4.2 / 5.0
Partner na úrovni patrí k online zoznamkám, ktorá združuje ľudí rôzneho veku a ktorí hľadajú vážne a seriózne vzťahy, partnera na celý život alebo inak - vašu chýbajúcu polovičku. Vďaka vyváženému pomeru žien a mužov, je ideálnou zoznamkou pre ľudí hľadajúcich vážny vzťah. Je bezpečnou a veľmi vyhľadávanou zoznamkou pre náročných, pretože si overuje profily a je zameraná na sprostredkovanie zoznámenia užívateľov s vyšším vzdelaním. Ide teda najmä o ľudí, ktorí doteraz kládli vysoký dôraz na kariérny rast a zaregistrovali sa na túto zoznamku s myšlienkou, že už je konečne ten čas na nájdenie si partnera.
 • Nezadaní užívatelia s vyšším vzdelaním
 • Ponúkanie partnerov podľa Vami zvoleného mesta
 • Matchmaking - vedecká metóda na nájdenie kompatibilného partnera práve pre Vás
Pomer mužov a žien
52 %  48 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
450000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Partner na úrovni
4.4 / 5.0
Elitdate.com sa prezentuje ako zoznamka, ktorá je pre náročných užívateľov hľadajúcich spriaznenú dušu a chýbajúcu polovičku. Pokiaľ patríte medzi blúdivé duše a chcete si už konečne nájsť niekoho, kto bude stáť po vašom boku, táto zoznamka vám ponúka tisíce úžasných možností zoznámenia sa. Dopomôže vám aj rozličnými funkciami, ktoré na iných internetových zoznamkách nájdete len zriedka.
 • Inteligentný návrh partnerov
 • Voliteľné Premium členstvo
 • Vyvážený pomer mužov a žien
Pomer mužov a žien
49 %  51 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Elitedate
4.5 / 5.0
Internetový zoznamovací portál tajneflirty.com je tu pre každého, kto hľadá malý únik z reality. Je určená predovšetkým pre dospelých užívateľov, pretože je zameraná na zoznamovanie ľudí, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo milenca. Je otvorená každému, kto potrebuje v živote zastaviť a myslieť na niečo iné než na každodenné starosti. Svojimi bezplatnými funkciami vám v tom táto zoznamka dopomôže presne k tomu, k čomu potrebujete. Preto sa nehanbite, odložte predsudky bokom a vyskúšajte si to na vlastnej koži!
 • Nie ste viazaný žiadnym plateným členstvom
 • K dispozícii tisíce profilov
 • Možnosť nájdenia si mileneckého pomeru
Pomer mužov a žien
60 %  40 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Tajné Flirty
Sex zoznamka erotickekontakty.com je zameraná na sprostredkovanie komunikácie medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú milenecký pomer alebo komunikáciu pre osobné potešenie. Zoznamka disponuje nespočetným množstvom užívateľov, čo o nej prezrádza, že je veľmi vyhľadávanou zoznamkou spomedzi radu sex zoznamiek. Pokiaľ hľadáte iskru v živote, sexuálneho partnera alebo len nevinný flirt či vzrušujúcu komunikáciu, táto online zoznamka vám poskytne všetky prostriedky k tomu, aby ste našli to, čo hľadáte.
 • Vyše milióna užívateľov
 • Môžete si prezerať erotické fotky
 • Bezplatné pokročilé vyhľadávanie
Pomer mužov a žien
55 %  45 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1000000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Eroticke kontakty

Kde sa zaručene zoznámite?

Užívatelia najčastejšie odporúčajú

Miestny flirt
Miestny flirt

Zoznamka miestnyflirt.com je vhodným virtuálnym priestorom pre zoznámenie sa. Na tejto zoznamke nájdete najmä užívateľov, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt...

Laskavokoli.com
Laskavokoli.com

Zoznamka laskavokoli.com je skvelým prostriedkom pre internetové zoznámenie a zoznamka, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich flirtovanie, vzrušujúcu komunikáciu či...

Flirt Rande
Flirt Rande

Hľadáte milenecký vzťah? Je tu pre vás zoznamka flirtrande.com, ktorá vám v tom rada pomôže! Je to najväčšia česká erotická zoznamka, ktorej užívatelia...

Partner na úrovni
Partner na úrovni

Partner na úrovni patrí k online zoznamkám, ktorá združuje ľudí rôzneho veku a ktorí hľadajú vážne a seriózne vzťahy, partnera na celý život alebo inak - vašu...

Elitedate
Elitedate

Elitdate.com sa prezentuje ako zoznamka, ktorá je pre náročných užívateľov hľadajúcich spriaznenú dušu a chýbajúcu polovičku. Pokiaľ patríte medzi blúdivé duše a...

Tajné Flirty
Tajné Flirty

Internetový zoznamovací portál tajneflirty.com je tu pre každého, kto hľadá malý únik z reality. Je určená predovšetkým pre dospelých užívateľov, pretože je...

Eroticke kontakty
Eroticke kontakty

Sex zoznamka erotickekontakty.com je zameraná na sprostredkovanie komunikácie medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú milenecký pomer alebo komunikáciu pre osobné potešenie...