Erotickekontakty.com - recenzie, skusenosti

Pomer mužov a žien  % 55  % 45
Ideálne pre Slobodných
Počet užívateľov a vek 1000000 / 21

Rýchle zhrnutie

Sex zoznamka erotickekontakty.com je zameraná na sprostredkovanie komunikácie medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú milenecký pomer alebo komunikáciu pre osobné potešenie. Zoznamka disponuje nespočetným množstvom užívateľov, čo o nej prezrádza, že je veľmi vyhľadávanou zoznamkou spomedzi radu sex zoznamiek. Pokiaľ hľadáte iskru v živote, sexuálneho partnera alebo len nevinný flirt či vzrušujúcu komunikáciu, táto online zoznamka vám poskytne všetky prostriedky k tomu, aby ste našli to, čo hľadáte.
Nechaj si odporučiť najvhodnejšie zoznamku

Naše recenzie

Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah, milenecký pomer
Cena členstva od9.99€
Automatické predĺženie členstvaNie
Výhody prémium členstva
  • Neobmedzená konverzácia
  • Pokročilé vyhľadávanie
  • Zobrazenie návštevníkov
  • Odpovedanie na správy
Vedecká metóda zoznamovaniaNie
Manuálne schvaľovanie profilovÁno
Verejné profilyNie
Počet užívateľov1000000
Ideálne preSlobodných
Mobilná aplikáciaNie
Zákaznícka podporaÁno
V dnešnom svete je zoznamovanie sa cez internet veľmi obľúbené a stáva sa samozrejmosťou. Zoznamky nám ponúkajú priestor a možnosti spoznať nových ľudí, partnerov a rozličné známosti. Sex zoznamky, akou je aj erotickekontakty.com sú tu pre užívateľov vyhľadávajúcich nezáväzný milenecký pomer. Ak v živote pociťujete osamelosť alebo vás trápi stres, táto zoznamka je tu pre vás. Ponúka vám priestor na odreagovanie sa a vyčistenie vašej hlavy. Bezplatnou registráciou a vytvorením profilu na tejto zoznamke máte možnosť nadviazať kontakt s miliónmi ľudí. Každý deň sa tu registruje viac ako 1000 užívateľov, čo túto zoznamku stavia na vysoké priečky, pretože šanca nájdenia si milenca alebo niekoho na písanie na erotickej báze je veľmi vysoká. Ženské profily sú schvaľované manuálne prevádzkovateľmi tejto internetovej zoznamky, aby sa predišlo k vytváraniu falošných profilov. Uľahčenie zoznámenia vám sprostredkujú funkcie, ktorámi táto zoznamka disponuje. Medzi ne patrí napríklad pokročilé filtrované vyhľadávanie, lajkovanie - vyjadrovanie sympatií, chatovanie a prezeranie si fotografií jednotlivých užívateľov. Avšak všetky tieto výhody spadajú do prémiového členstva, ktoré si viete zakúpiť v rôznej dĺžke trvania. Členstvo sa automaticky neobnovuje, takže pokiaľ nechcete ďalej tieto funkcie využívať, jednoducho si členstvo nepredĺžite. Veľmi zaujímavým a profesionálnym prístupom vám zoznamka garantuje, že pokiaľ si partnera či milenca nenájdete, zaplatené peniaze za premiové členstvo vám vráti. To znamená, že buď tým len získate, alebo budete späť tam, kde ste boli. Stratiť nemôžete nič!

Užívateľská základňa

Počet užívateľov1000000
Vekové skupiny21+
Partnerský vzťahSlobodných
Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah, milenecký pomer
Autorka Nejseznamky
Autorka
Petra Kováčová
Eroticke kontakty  logo Vyskúšať
Táto sexuálna zoznamka je medzi užívateľmi považovaná za obľúbenú, dôveryhodnú a funkčnú. So svojou užívateľskou základňou s vyše miliónom užívateľov to všetko len potvrdzuje. Poskytuje stá tisíce šancí na nadviazanie novej známosti. Ľudia na tejto zoznamke vyhľadávajú milenecký pomer a flirt. Vďaka funkcii pokročilého vyhľadávania si môžte na základe lokality nájsť niekoho, kto vás zaujme a dohodnúť si s ním stretnutie. Vaše najtajnejšie túžby sa môžu konečne stať skutočnosťou. Záleží len na vás, či sa tomu otvoríte. A pokiaľ sa tak nestane, zoznamka vám garantuje vrátenie užívateľského poplatku v jeho plnej hodnote!
Pomer mužov a žien
55 %  45 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1000000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Eroticke kontakty