Gay zoznamky

On hľadá jeho? Gay zoznamky v skratke!

Gay komunita na Slovensku sa za posledné roky badateľne rozrástla. V súvislosti s týmto faktom sa podstatne rozrástlo aj spektrum gay zoznamiek určených pre slovenských užívateľov. Všeobecne, každý od zoznamky očakáva niečo iné. Ľudia sú rôzny a kladú si taktiež aj rozličné preferencie pri hľadaní partnera, či už v reálnom živote alebo pomocou zoznamovacích portálov. To čo stretávanie ľudí v realite neposkytuje a zoznamky áno je, že svoje požiadavky môžte jednoducho vyjadriť vo svojom profile, čo dopomáha k nájdeniu si partnera presne podľa vašich predstáv. Toto umožňuje užívateľom nájsť si celoživotného partnera, spriaznenú dušu ba aj milenecký pomer, či flirt. Na gay zoznamku sa môžu prihlásiť ľudia akéhokoľvek veku začínajúc na hranici 18 rokov. Preto si na svoje prídu nielen mladí, ale aj staršie vekové generácie. Gay zoznamky v širšom uhle pohľadu majú jednu vec spoločnú a to tú, že združujú ľudí rovnakej komunity či orientácie s cieľom pomoci pri hľadaní akéhokoľvek druhu vzťahu.

Vaša ochrana súkromnia na gay zoznamkách

Zoznamky pre gayov sú rôzne - niektoré bezplatné, no väčšina zoznamiek určená pre gayov sú spoplatnené. Je zrejme jasné, že platené zoznamky ponúkajú vyššiu úroveň bezpečnosti a súkromnia. Ľudia, ktorí sa zaregistrujú na platenú zoznamku a sú ochotní zaplatiť členský poplatok, to myslia so zoznamovaním vážne. Preto vás nemusia trápiť obavy o zneužití vašich osobných údajov a fotografií. Každopádne, vy ste osoba, ktorá rozhoduje o tom, čo na internet zverejní a čo nie. Preto, máte možnosť nevhodných užívateľov nahlásiť alebo zablokovať. Prevádzovatelia platených zoznamiek si svojich užívateľov kontrolujú a overujú, čo znamená, že na týchto portáloch stretnete reálnych ľudí a nie fake účty. Každopádne lovino.sk pre vás vyberá len zoznamky, ktoré sú pre vás bezpečné a zabezpečujú vysokú mieru disktrétnosti a ochrany súkromia.

Prečo si vybrať platenú zoznamku?

Ako bolo spomenuté, platené zoznamky vám ponúkajú oveľa vyššiu mieru diskrétnosti a bezpečia na internete. Prevádzkovatelia platených zoznamiek si dávajú záležať, aby sa užívatelia na ich webe cítili príjemne, bezpečné a aby dostali prémiové funkcie k zjednodušeniu si hľadania partnera v internetovom mori. Medzi najčastejšie funkcie , ktoré zoznamky používajú patrí skrytie profilu a jeho sprístupnenie len vybraným užívateľom podľa vášho uváženia, takisto aj navrhovanie partnerov podľa vašich preferencií a mnohé iné výhody, ktoré vám bezplatné zoznamky neposkytnú. Platené zoznamky sú preto ideálnou voľbou, pokiaľ hľadáte serióznosť a najmä diskrétnosť.

Bezplatné gay zoznamky a ich skryté nevýhody

Veľakrát sa človek pri registrovaní nezamýšľa nad výhodami, či nevýhodami bezplatných zoznamiek. Avšak ak vyhľadávate vážnu známosť, mali by ste vedieť , že na bezplatných zoznamkách často narazíte na falošné profily a podvodníkov, ktorí by mohli zneužiť vaše údaje vo svoj prospech, či pre zábavu. Môže sa stať, že sa takisto na týchto zoznámkach stretnete s množstvom neaktívnych profilov, čo vám pomerne zúži výber spomedzi užívateľov danej zoznamky. Samozrejme sa môžete stretnúť aj s otravnými reklamami, nedostatočnými funkciami a koniec koncov aj s menším výberom rôznych funkcií.

Flirt? Vážny vzťah? Alebo milenecký pomer?

Čokoľvek v dnešnom svete hľadáte, máte možnosť nájsť na internete. Týka sa to aj vzťahov medzi nami - ľuďmi. Pokiaľ hľadáte chýbajúcu polovičku, verte, že ju nájdete. Pokiaľ hľadáte milenecký pomer alebo známosť na jednu noc, verte, že to nájdete tiež. A ak máte chuť si len s niekým poflirtovať a spríjemniť si deň, či mesiace nájdete aj takých užívateľov, ktorí hľadajú presne toto.Užívatelia gay webových stránok hľadajú rôznorodé vzťahy. No určite nájdete adeptov, ktorí budú zdieľať vaše túžby. Pokiaľ patríte do kategórie “on hľadá jeho” platí aj pre vás, že gay zoznamky majú zameranie na určité druhy vzťahu. Spomedzi spoplatnených sú to väčšinou zoznamky, ktoré ponúkajú možnosť nájdenia si vážneho vzťahu, a ostatné sa zameriavajú veľakrát vo všeobecnosti na všetko.

4.8 / 5.0
Zoznamka miestnyflirt.com je vhodným virtuálnym priestorom pre zoznámenie sa. Na tejto zoznamke nájdete najmä užívateľov, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo sex. Je otvorená ľuďom akejkoľvek sexuálnej orientácie a všetkým vekovým skupinám. Pokiaľ hľadáte v živote trochu vzrušenia, komunikácie s erotickým podtónom alebo flirt, je stvorená ako pre Vás! Svojou bezplatnou registráciou a mnohými funkciami dopomôže každému z vás k nájdeniu si novej známosti.
 • Regionálne vyhľadávanie - podľa vami zvolenej lokality
 • Možnosť vidieť, kto je práve prihlásení - komunikácia v reálnom čase
 • Šanca nájsť si známosť na flirtovanie alebo nezáväzný vzťah
Pomer mužov a žien
40 %  60 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
50000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Miestny flirt
4.7 / 5.0
Zoznamka laskavokoli.com je skvelým prostriedkom pre internetové zoznámenie a zoznamka, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich flirtovanie, vzrušujúcu komunikáciu či spríjemnenie dlhých večerov prehodením správ. Je určená pre ženy a mužov rôzneho veku a neodsudzuje ľudí s homosexuálnou a samozrejme ani s heterosexuálnou orientáciou. Poskytuje vám dostatočné spektrum funkcií, ktoré vám dopomôžu pri hľadaní práve toho, po kom túžite!
 • Možnosť vidieť momentálne prihlásených užívateľov
 • Návrhy užívateľov v blízkosti vašej lokality
 • Možnosť nadviazania nezáväzného vzťahu a flirtu
Pomer mužov a žien
90 %  10 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
30000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Laskavokoli.com
4.3 / 5.0
Hľadáte milenecký vzťah? Je tu pre vás zoznamka flirtrande.com, ktorá vám v tom rada pomôže! Je to najväčšia česká erotická zoznamka, ktorej užívatelia vyhľadávajú erotické radovánky. Pokiaľ si chcete užiť, prehodiť pár nemravných slov, táto zoznamka je tým správnym miestom pre vaše zoznámenie.
 • Desiatky tisíc aktívnych užívateľov denne
 • Neobmedzená komunikácia
 • Ženy doživotný VIP účet zadarmo
Pomer mužov a žien
43 %  57 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1100000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Flirt Rande
4.2 / 5.0
Partner na úrovni patrí k online zoznamkám, ktorá združuje ľudí rôzneho veku a ktorí hľadajú vážne a seriózne vzťahy, partnera na celý život alebo inak - vašu chýbajúcu polovičku. Vďaka vyváženému pomeru žien a mužov, je ideálnou zoznamkou pre ľudí hľadajúcich vážny vzťah. Je bezpečnou a veľmi vyhľadávanou zoznamkou pre náročných, pretože si overuje profily a je zameraná na sprostredkovanie zoznámenia užívateľov s vyšším vzdelaním. Ide teda najmä o ľudí, ktorí doteraz kládli vysoký dôraz na kariérny rast a zaregistrovali sa na túto zoznamku s myšlienkou, že už je konečne ten čas na nájdenie si partnera.
 • Nezadaní užívatelia s vyšším vzdelaním
 • Ponúkanie partnerov podľa Vami zvoleného mesta
 • Matchmaking - vedecká metóda na nájdenie kompatibilného partnera práve pre Vás
Pomer mužov a žien
52 %  48 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
450000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Partner na úrovni
4.4 / 5.0
Elitdate.com sa prezentuje ako zoznamka, ktorá je pre náročných užívateľov hľadajúcich spriaznenú dušu a chýbajúcu polovičku. Pokiaľ patríte medzi blúdivé duše a chcete si už konečne nájsť niekoho, kto bude stáť po vašom boku, táto zoznamka vám ponúka tisíce úžasných možností zoznámenia sa. Dopomôže vám aj rozličnými funkciami, ktoré na iných internetových zoznamkách nájdete len zriedka.
 • Inteligentný návrh partnerov
 • Voliteľné Premium členstvo
 • Vyvážený pomer mužov a žien
Pomer mužov a žien
49 %  51 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Elitedate
4.5 / 5.0
Internetový zoznamovací portál tajneflirty.com je tu pre každého, kto hľadá malý únik z reality. Je určená predovšetkým pre dospelých užívateľov, pretože je zameraná na zoznamovanie ľudí, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo milenca. Je otvorená každému, kto potrebuje v živote zastaviť a myslieť na niečo iné než na každodenné starosti. Svojimi bezplatnými funkciami vám v tom táto zoznamka dopomôže presne k tomu, k čomu potrebujete. Preto sa nehanbite, odložte predsudky bokom a vyskúšajte si to na vlastnej koži!
 • Nie ste viazaný žiadnym plateným členstvom
 • K dispozícii tisíce profilov
 • Možnosť nájdenia si mileneckého pomeru
Pomer mužov a žien
60 %  40 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Tajné Flirty
Sex zoznamka erotickekontakty.com je zameraná na sprostredkovanie komunikácie medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú milenecký pomer alebo komunikáciu pre osobné potešenie. Zoznamka disponuje nespočetným množstvom užívateľov, čo o nej prezrádza, že je veľmi vyhľadávanou zoznamkou spomedzi radu sex zoznamiek. Pokiaľ hľadáte iskru v živote, sexuálneho partnera alebo len nevinný flirt či vzrušujúcu komunikáciu, táto online zoznamka vám poskytne všetky prostriedky k tomu, aby ste našli to, čo hľadáte.
 • Vyše milióna užívateľov
 • Môžete si prezerať erotické fotky
 • Bezplatné pokročilé vyhľadávanie
Pomer mužov a žien
55 %  45 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1000000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Eroticke kontakty

Kde sa zaručene zoznámite?

Užívatelia najčastejšie odporúčajú

Miestny flirt
Miestny flirt

Zoznamka miestnyflirt.com je vhodným virtuálnym priestorom pre zoznámenie sa. Na tejto zoznamke nájdete najmä užívateľov, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt...

Laskavokoli.com
Laskavokoli.com

Zoznamka laskavokoli.com je skvelým prostriedkom pre internetové zoznámenie a zoznamka, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich flirtovanie, vzrušujúcu komunikáciu či...

Flirt Rande
Flirt Rande

Hľadáte milenecký vzťah? Je tu pre vás zoznamka flirtrande.com, ktorá vám v tom rada pomôže! Je to najväčšia česká erotická zoznamka, ktorej užívatelia...

Partner na úrovni
Partner na úrovni

Partner na úrovni patrí k online zoznamkám, ktorá združuje ľudí rôzneho veku a ktorí hľadajú vážne a seriózne vzťahy, partnera na celý život alebo inak - vašu...

Elitedate
Elitedate

Elitdate.com sa prezentuje ako zoznamka, ktorá je pre náročných užívateľov hľadajúcich spriaznenú dušu a chýbajúcu polovičku. Pokiaľ patríte medzi blúdivé duše a...

Tajné Flirty
Tajné Flirty

Internetový zoznamovací portál tajneflirty.com je tu pre každého, kto hľadá malý únik z reality. Je určená predovšetkým pre dospelých užívateľov, pretože je...

Eroticke kontakty
Eroticke kontakty

Sex zoznamka erotickekontakty.com je zameraná na sprostredkovanie komunikácie medzi ľuďmi, ktorí vyhľadávajú milenecký pomer alebo komunikáciu pre osobné potešenie...