Tajné Flirty - recenzie, skusenosti

Pomer mužov a žien  % 60  % 40
Ideálne pre Slobodných
Počet užívateľov a vek 150000 / 21

Rýchle zhrnutie

Internetový zoznamovací portál tajneflirty.com je tu pre každého, kto hľadá malý únik z reality. Je určená predovšetkým pre dospelých užívateľov, pretože je zameraná na zoznamovanie ľudí, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo milenca. Je otvorená každému, kto potrebuje v živote zastaviť a myslieť na niečo iné než na každodenné starosti. Svojimi bezplatnými funkciami vám v tom táto zoznamka dopomôže presne k tomu, k čomu potrebujete. Preto sa nehanbite, odložte predsudky bokom a vyskúšajte si to na vlastnej koži!

Nechaj si odporučiť najvhodnejšie zoznamku

Naše recenzie

Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah, milenecký pomer
Cena členstva od4.00€
Automatické predĺženie členstvaNie
Výhody prémium členstva
  • Odosielanie správ
  • “Žmurknutie” - vyjadrenie sympatií
Vedecká metóda zoznamovaniaNie
Manuálne schvaľovanie profilovNie
Verejné profilyNie
Počet užívateľov150000
Ideálne preSlobodných
Mobilná aplikáciaNie
Zákaznícka podporaÁno
Internetová zoznamka tajneflirty.com je tu pre všetkých, ktorí chcú spoznať ľudí na nezáväzný vzťah alebo flirt. Každý predsa potrebujeme v živote občas zresetovať a prísť na iné myšlienky. Táto zoznamka vám to rada poskytne vďaka bezplatnej registrácií a založenia si profilu. Nemá takmer žiadne limity, jedine vekový. Aby ste sa mohli zaregistrovať musíte mať minimálne 18 rokov, to je jedinou podmienkou k otvoreniu dverí do vzrušujúceho zoznamovacieho virtuálneho sveta. Na tejto zoznamke sa vyskytujú najmä slobodní užívatelia, no nájdu sa tu aj zadaní, ktorí majú chuť len tak si poflirtovať. Profil si viete vytvoriť za veľmi krátku chvíľu. Stačí ak vyplníte svoje pohlavie a vek, prípadne vašu lokalitu, partnerský stav a profilovú fotografiu. Tú si však nemusíte vôbec nastaviť, pokiaľ si chcete z nejakého dôvodu zanechať súkromie. Základnú ochranu súkromia vám táto online zoznamka poskytuje tým, že váš profil je viditeľný len jej užívateľom. Zoznamka ponúka svojím užívateľom rôzne funkcie ako odosielanie správ, podrobné vyhľadávanie a možnosť vidieť detaily každého užívateľského profilu. Tieto funkcie sú kľúčové pri hľadaní novej známosti. Vďaka vyhľadávaciemu filtru máte môžnosť vyčleniť ľudí napríklad podľa lokality, ktorú preferujete ako aj veku či pohlavia. Pokiaľ vás niekto osloví, máte možnosť vyjadriť mu sympatie odoslaním správy alebo “žmurku”. Aby ste mohli odosielať správy a vyjadriť náklonnosť žmurkom, musíte si zakúpiť balíček kreditov. Za každú správu a žmurk zaplatíte jedným kreditom. Je na vás koľko kreditov si zakúpite. Balíčky začínajú pri sume 4€, ale čím väčší balíček si zakúpite, tým je to pre vás výhodnejšie.

Užívateľská základňa

Počet užívateľov150000
Vekové skupiny21+
Partnerský vzťahSlobodných
Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah, milenecký pomer
4.5 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Petra Kováčová
Tajné Flirty logo Vyskúšať
Na záver hodnotíme zoznamku ako skvelého sprostredkovateľa pri hľadaní si mileneckého partnera alebo len niekoho na vzrušujúcu komunikáciu. Poskytuje všetky potrebné prostriedky a funkcie nápomocné pri procese internetového zoznamovania. Na zoznamke sa pravidelne vyskytujú online členovia, čo vám poskytuje šance rýchlej komunikácie, za ktorú si avšak musíte zaplatiť predplatenými kreditmi. Táto zoznamka vám zaručuje diskrétne a bezpečné prostredie a v prípade akýchkoľvek nepríjemností máte možnosť nepríjemnosti riešiť. Pokiaľ sa na zoznamke stretnete s užívateľmi s nevhodným správaním, môžete užívateľa nahlásiť. Tak, ako na každej zoznamke, aj tu platia určité pravidlá správania sa na internete.
Pomer mužov a žien
60 %  40 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
150000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Tajné Flirty