Miestny flirt - recenzie, skusenosti

Pomer mužov a žien  % 40  % 60
Ideálne pre Slobodných
Počet užívateľov a vek 50000 / 25
Fabián Hľadá flirt
Fabián hľadá flirt
Šárka Hľadá sex
Šárka hľadá sex

Rýchle zhrnutie

Zoznamka miestnyflirt.com je vhodným virtuálnym priestorom pre zoznámenie sa. Na tejto zoznamke nájdete najmä užívateľov, ktorí vyhľadávajú nezáväzný vzťah, flirt alebo sex. Je otvorená ľuďom akejkoľvek sexuálnej orientácie a všetkým vekovým skupinám. Pokiaľ hľadáte v živote trochu vzrušenia, komunikácie s erotickým podtónom alebo flirt, je stvorená ako pre Vás! Svojou bezplatnou registráciou a mnohými funkciami dopomôže každému z vás k nájdeniu si novej známosti.

Nechaj si odporučiť najvhodnejšie zoznamku

Naše recenzie

Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah
Cena členstva od7.49€
Automatické predĺženie členstvaNie
Výhody prémium členstva
  • Odosielanie správ
  • Možnosť vidieť návštevníkov Vášho profilu
  • Odomknutie súkromných fotografií užívateľov
  • Prezeranie fotografií užívateľov v plnej veľkosti
Vedecká metóda zoznamovaniaNie
Manuálne schvaľovanie profilovNie
Verejné profilyNie
Počet užívateľov50000
Ideálne preSlobodných
Mobilná aplikáciaNie
Zákaznícka podporaÁno

Online zoznamka miestnyflirt.com vám umožňuje nájsť si partnera na nezáväzný vzťah, flirt alebo sexuálne potešenie. Jej bezplatná registrácia umožňuje každému založiť si svoj užívateľský účet a vyskúšať si zoznamovanie na vlastnej koži. Založenie profilu trvá chvíľku. Vyplňte svoje údaje podľa vášho uváženia. Zverejníte len to, čo chcete. Najlepšie ale je, keď o sebe napíšete čo najviac a najmä pravdivé informácie, pretože tým zvýšite svoje šance nájdenia si novej známosti. Poskytuje mnoho funkcií, niektoré bezplatne a iné v rámci prémiového členstva. Medzi bezplatné funkcie tejto zoznamky patrí napríklad regionálne vyhľadávanie, prehľadávanie profilov užívateľov, alebo funkciu „Obľúbení“, kde si môžete ľudí a profily, ktoré vás zaujali istým spôsobom uložiť a neskôr kontaktovať. Vyhľadávanie členov je veľmi jednoduché a máte možnosť použiť úplne zadarmo aj vyhľadávací filter. Samozrejme po zadaní vašich kritérií sa výber užívateľov zníži, ale tým jednoduchšie bude pre vás hľadanie tej správnej osoby. Nikto predsa nechce hľadať ihlu v kope sena! Avšak pokiaľ chcete na tejto zoznamke komunikovať, mali by ste vedieť, že odosielanie správ je spoplatnené. Zoznamka funguje na báze kreditov, ktoré si zakúpite a následne sa vám z toho kreditu čerpá. V svojom prémiovom členstve vám miestnyflirt.com ponúka výborné funkcie ako možnosť vidieť, kto je práve prihlásený, čo vám zaručí komunikáciu v reálnom čase. Už nikdy nebudete musieť čakať hodiny či dni na spätnú odozvu. Nemožno vynechať ani funkcie ako možnosť vidieť návštevníkov profilu, odosielanie správ alebo aj odomknutie súkromných fotiek používateľov a ich prezeranie v plnej veľkosti!

Užívateľská základňa

Počet užívateľov50000
Vekové skupiny25+
Partnerský vzťahSlobodných
Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah
4.8 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Petra Kováčová
Miestny flirt logo Vyskúšať

Táto online zoznamka sa radí do kategórie sexuálnych zoznamiek. Je určená pre ľudí rôznej sexuálnej orientácie a akéhokoľvek veku, čo ju robí veľmi rôznorodou. Je teda vhodná pre ľudí, ktorí vyhľadávajú erotickú a vzrušujúcu komunikáciu, výmenu šteklivých fotografií, flirt alebo známosť pre sexuálne potešenie. Výhodami zoznamky je bezplatná registrácia ako aj mnoho funkcií, ktoré vám pomôžu pri vyhľadávaní a internetovom zoznamovaní sa. Keďže je zoznamka bezplatná, poskytuje základnú ochranu anonymity a to spôsobom, že váš profil je viditeľný len pre členov tejto zoznamky. Komunikácia na tejto zoznamke je spoplatnená menším poplatkom, čo nie je úplne zlá vec. Platená komunikácia vám môže poukázať na ľudí, ktorí to myslia vážne - keďže sú ochotní si zaplatiť. Týmto sa dokážete vyhnúť nepríjemnostiam ako napríklad rôznym výstrelkom podvodníkov a ľuďom, ktorí prišli na zoznamku len pre pobavenie. Zoznamovanie na internete bolo a asi aj bude strašiakom, ale risk je zisk a stále máte možnosť zakúpiť si členstvo, s ktorým sa vaša ochrana svojím spôsobom zvýši.

Pomer mužov a žien
40 %  60 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
50000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Miestny flirt