LaskaVOkoli - recenzie, skusenosti

Pomer mužov a žien  % 90  % 10
Ideálne pre Slobodných
Počet užívateľov a vek 30000 / 27
Sara Mľadá milenca
Sara mľadá milenca
Eliška Hľadá flirt a zábavu
Eliška hľadá flirt a zábavu

Rýchle zhrnutie

Zoznamka laskavokoli.com je skvelým prostriedkom pre internetové zoznámenie a zoznamka, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich flirtovanie, vzrušujúcu komunikáciu či spríjemnenie dlhých večerov prehodením správ. Je určená pre ženy a mužov rôzneho veku a neodsudzuje ľudí s homosexuálnou a samozrejme ani s heterosexuálnou orientáciou. Poskytuje vám dostatočné spektrum funkcií, ktoré vám dopomôžu pri hľadaní práve toho, po kom túžite!
Nechaj si odporučiť najvhodnejšie zoznamku

Naše recenzie

Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah
Cena členstva od7.49€
Automatické predĺženie členstvaNie
Výhody prémium členstva
  • Odosielanie správ
  • Možnosť vidieť návštevníkov Vášho profilu
  • Odomknutie súkromných fotografií užívateľov
Vedecká metóda zoznamovaniaNie
Manuálne schvaľovanie profilovNie
Verejné profilyNie
Počet užívateľov30000
Ideálne preSlobodných
Mobilná aplikáciaNie
Zákaznícka podporaÁno
Táto zoznamka je vhodná pre úplne každého, kto vyhľadáva milenecký pomer, zábavu alebo len niekoho na flirtovanie. Zoznamka vám ponúka bezplatnú, rýchlu, jednoduchú registráciu a založenie profilového účtu. Privíta užívateľov každej sexuálnej orientácie a neodsudzuje na svojom webe vôbec nikoho. Bola vytvorená pre ľudí s otvorenou mysľou, ktorí vyhľadávajú na internete rozptýlenie, pokušenie alebo spríjemnenie dňa rýchlou či pravidelnou výmenou správ. Ako bezplatný člen si viete správy s užívateľmi vymeniť až po zaplatení nižšej sumy - kúpou takzvaných kreditov, ktoré vám túto komunikáciu umožnia. Zoznamka vám ponúka aj možnosť zakúpenia VIP členstva, ktoré vám otvorí dvere k prémiovým funkciám. Tieto funkcie vám umožnia napríklad vidieť, kto je práve príhlásený/online, vidieť, kto si prezrel Váš profil a taktiež viete odosielať správy, čo je veľmi dôležitým prostriedkom pri zoznamovaní sa na internete. Nemožno vynechať fakt, že s prémiovým členstvom si môžete odomknúť súkromné fotografie vašich “nových objavov” a prezerať ich v plnej veľkosti. Čo viac si priať pri zoznamovaní na internetových zoznamkách? Áno, fotografie sú veľmi dôležité, ale čo tak lokalita? Zoznamka ponúka svojim členom bezplatného, ale aj plateného členstva vyhľadávanie používateľov na základe lokality. Vo vyhľadávacom filtry si zadáte lokalitu či mesto a hor sa k zoznamovaniu!

Užívateľská základňa

Počet užívateľov30000
Vekové skupiny27+
Partnerský vzťahSlobodných
Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah
4.7 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Petra Kováčová
Laskavokoli.com logo Vyskúšať
Laskavokoli.com disponuje jednoduchou manipuláciou a orientáciou. Toto z tejto zoznamky robí výborného adepta, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie. Keďže je to zoznamka, ktorá bola vytvorená pre zábavu a pokušenie dospelých, stretnete sa tu s ľuďmi, ktorí vyhľadávajú a uprednosťujú milenecký pomer, nezáväzný vzťah, známosť na jednu noc alebo len príjemné popísanie si. Zoznamka ponúka možnosť bezplatného a aj plateného členstva. Musíme skonštatovať, že prémiové VIP členstvo sa javí výhodnejšie než bezplatné. Mnohokrát sa stáva, že bezplatné členstvo neobsahuje dostatočné množstvo funkcií, vďaka ktorým by bolo pre vás zoznamovanie jednoduchšie. Tak je to aj v prípade tejto zoznamky. Ako bezplatný užívateľ síce máte možnosť prijímať správy, vyhľadávať ľudí a vidieť práve prihlásených ľudí. Je tu však zásadná funkcia, ktorá tu chýba a to je - odosielanie správ. Pokiaľ ale chcete niekoho kontaktovať ako bezplatný člen, máte možnosť zakúpiť si za nízky poplatok “kredity”, za ktoré odosielať správy už môcť budete. Ako člen s plateným členstvom máte samozrejme na výber z viacerých funkcií a väčšiu istotu anonymity a bezpečia na internete. Pokiaľ ste za pokušenie ochotní zaplatiť členský poplatok, na laskavokoli.com sa to oplatí.
Pomer mužov a žien
90 %  10 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
30000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Laskavokoli.com