Flirt Rande - recenzie, skusenosti

Pomer mužov a žien  % 43  % 57
Ideálne pre Slobodných
Počet užívateľov a vek 1100000 / 30
Dávid Hľadá flirt
Dávid hľadá flirt
Michaela Hľadá kamarátku a zábavu
Michaela hľadá kamarátku a zábavu

Rýchle zhrnutie

Hľadáte milenecký vzťah? Je tu pre vás zoznamka flirtrande.com, ktorá vám v tom rada pomôže! Je to najväčšia česká erotická zoznamka, ktorej užívatelia vyhľadávajú erotické radovánky. Pokiaľ si chcete užiť, prehodiť pár nemravných slov, táto zoznamka je tým správnym miestom pre vaše zoznámenie.
Nechaj si odporučiť najvhodnejšie zoznamku

Naše recenzie

Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah, milenecký pomer
Cena členstva od9.92€
Automatické predĺženie členstvaÁno
Výhody prémium členstva
  • Zobrazenie návštevníkov profilu
  • Neobmedzená konverzácia
  • Čítanie a odosielanie správ
  • Zobrazenie, kto si vás obľúbil
Vedecká metóda zoznamovaniaNie
Manuálne schvaľovanie profilovÁno
Verejné profilyNie
Počet užívateľov1100000
Ideálne preSlobodných
Mobilná aplikáciaNie
Zákaznícka podporaÁno
Zoznamka flirtrande.com už z názvu napovedá, že bola vytvorená pre ľudí, ktorý radi flirtujú a flirtovanie vyhľadávajú. Na tejto zoznamke máte denne niekoľko desať tisíc možností nájdenia si milenca, nezáväzného partnera a flirtu. Prezentuje sa ako najväčšia česká erotická zoznamka, ktorá má vysoký počet užívateľov. Na tejto zoznamke si môžete bezplatne založiť užívateľský profil a taktiež zadarmo ju aj využívať, samozrejme s určitými obmedzeniami. Ako VIP člen získavate výhody ako neobmedzenosť komunikácie, 30 oslovení denne, 40 hodnotení denne, zobrazenie komu sa páčite, zobrazenie návštevníkov profilu a mnohé iné. Vďaka týmto nadštandardým funkciám si môžete nájsť niekoho, kto vás priťahuje veľmi rýchlo a jednoducho. A aby sme nezabudli, milé dámy, pre vás je VIP členstvo úplne zadarmo. Pokiaľ ste muž a VIP členstvo si nechcete zaplatiť, stále máte k dispozícii funkcie ako vyhľadávanie, prezeranie profilov, môžete si nastaviť, či chcete byť viditeľný pre ostatných užívateľov a prvých 15 dní od registrácie máte možnosť vyskúšať si skúšobnú verziu VIP funkcií. Spomedzi radu ostatných VIP funkcií vyniká funkcia “Kto si ma obľúbil” a “Chcú ma”. Vďaka týmto dvom funkciám je pre vás zoznamovanie ešte jednoduhšie. Pod záložkou “Chcú ma” a “Kto si ma obľúbil” nájdete užívateľov, ktorým sa páčite alebo ste ich nejakým iným spôsobom očarili. Na základe tohto sa môžete rozhodnúť, či sa daná osoba páči aj vám a môžete nadviazať komunikáciu.

Užívateľská základňa

Počet užívateľov1100000
Vekové skupiny30+
Partnerský vzťahSlobodných
Typ zoznamovaniaFlirt, nezáväzný vzťah, milenecký pomer
4.3 / 5.0
Autorka Nejseznamky
Autorka
Petra Kováčová
Flirt Rande logo Vyskúšať
Internet nám ponúka mnoho stránok pre zoznámenie sa, no flirtrande.com vám ponúka nájsť si známosť a podeliť sa o vaše erotické túžby. Už nemusíte o potešení len snívať, tato sex zoznamka preukazuje vysoké šance úspešnosti zoznámenia sa. Jej užívateľská základňa je taká rozsiahla, že sa nemusíte báť, že sa vám zoznámenie nepodarí. Zoznamka disponuje príjemným a bezpečným prostredím, schvaľuje si profily užívateľov, čím redukuje možnosť výskytu falošných profilov. Zoznamka má jednu jedinú podmienku a tou je tá, že si musíte nahrať profilovú fotku. A pokiaľ ste extrovert, môžete si ich nahrať rovno aj 5! VIP členstvo na zoznamke poskytuje nespočetné množstvo funkcií, ktoré vám len a len dopomôžu pri hľadaní milenca alebo flirtu. Ženy majú výhodu v tom, že im je toto členstvo poskytnuté doživotne zadarmo. flirtrande.com je dôveryhodnou zoznamkou, ktorá si svojich užívateľov chráni a dáva si záležať na ochrane a anonymite. Práve preto, si môžete zvoliť či váš profil bude viditeľný alebo nie. Takže na hanblivosť sa už viac nevyhovárajte a dajte šancu sebe aj internetovému zoznámeniu!
Pomer mužov a žien
43 %  57 % 
Ideálne pre
Slobodných
Počet užívateľov
1100000
Choď šťastiu naproti
Vyskúšaj Flirt Rande